Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İstanbul Sağlık Kurumları

Sağlık yaşamın temelidir. Bu bağlamda sağlık kurumları insan hayatında meydana gelen olumsuz etkileri ortadan kaldırmak amacı ile geliştirilmektedir. Ancak özellikle İstanbul gibi yüksek nüfuslu şehirlerde doğru sağlık kurumuna ulaşmak ve doğru tedavilerin alınması son derece zor ve karmaşık bir hal almıştır. Sizde İstanbul ’da bulunan tüm sağlık kurumlarını tek bir kategori içerisinde görüntüleyebilir ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz kurumu tercih edebilirsiniz. Sağlık kurumları ilçelere göre düzenlenmiş ve bu şekilde kullanıcılara sunulmuştur. Bu sayede her kullanıcı kategori içerisinde yer alan kendi ilçesini seçebilir ve buradan kendisine en yakın olan sağlık kurumunu seçebilir. Kurum seçiminden sonra hastane randevu alma işlemi ile dilediğiniz kuruma randevu alabilirsiniz.

İstanbul İlçe Sağlık Kurumları

İstanbul Hastane Randevu Almak

İstanbul içerisinde yer alan tüm ilçelerdeki sağlık kurumlarına hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Sağlık alanındaki hızın önemi göz önünde bulundurularak hazırlanan kategorilerde sizlerin en hızlı şekilde yakınındaki sağlık kurumuna ulaşabilmesi için düzenlenmiştir. İstanbul hastaneleri arasında sizin için en doğru hastaneyi bulmak doğru kategorize edilmiş sistemler ile artık çok daha kolay. İstanbul ’da kalabalık nüfus sebebi ile doğru hastaneleri bulmak ve doğru tedavileri almak son derece zor bir hal almıştır. Ancak sağlanan bu sistem üzerinden yakınızda ya da başka ilçelerde bulunan sağlık kurumlarına son derece pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Sağlanan bu kategoriler ile dilediğiniz kurumda, dilediğiniz doktora muayene olmak çok kolay. Kategoriler içerisinde yer alan ilçelerden bulunduğunuz ilçeyi seçin. Burada yer alan hastanelerden sizi ilgilendiren alanı seçebilir ve hastane randevu almak istemi ile başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede randevu işlemi son derece kolay ve pratik bir şekilde tamamlanır. Aynı zamanda Mhrs randevu alma hizmeti ile dilediğiniz doktora randevu alma şansınız bulunmaktadır. Muayene olacağınız doktora kendiniz karar verebilir ve muayene sürecinizin en sağlıklı şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Hemen kategoriler içerisinde bulunduğunuz ilçeyi seçin ve ardından size en yakın sağlık kurumunu bulun. Karışık randevu alma sistemlerinin aksine muayene olmak istediğiniz alanda randevunuzu kolayca alın.İstanbul Tüm Hastaneler

Özel Mercan Hastanesi
Özel Mercan Hastanesi

1997 yılında İstanbul'un şirin ilçesi Tuzla'da küçük bir klinik olarak açılmış olup, 2007 yılında tı..

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi
Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi

Merkezimizde 30 yıldır gastrointentinal sistem (üst ve alt) endoskopileri video endoskopi yöntemiyle..

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi
Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi

İsmi verilirken, Leading International Vision (sağlıkta uluslararası vizyon) prensibinin baş harfler..

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi
Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi

lk yıllarda poliklinik olarak hizmet veren yeni yönetimin ardından ilk önce Tıp Merkezi ve 2006 yılı..

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı
Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı

Gelişim Tıp Laboratuvarları 8 Mayıs 1993 yılında İstanbul'da Kızıltoprak'ta kurulmuştur. 2001 yılınd..

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi
Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi

1979 yılında "Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir" sloganı ile kurulan Tıp Merkezimiz, gelişen teknoloji..