Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İstanbul Sağlık Kurumları

Sağlık yaşamın temelidir. Bu bağlamda sağlık kurumları insan hayatında meydana gelen olumsuz etkileri ortadan kaldırmak amacı ile geliştirilmektedir. Ancak özellikle İstanbul gibi yüksek nüfuslu şehirlerde doğru sağlık kurumuna ulaşmak ve doğru tedavilerin alınması son derece zor ve karmaşık bir hal almıştır. Sizde İstanbul ’da bulunan tüm sağlık kurumlarını tek bir kategori içerisinde görüntüleyebilir ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz kurumu tercih edebilirsiniz. Sağlık kurumları ilçelere göre düzenlenmiş ve bu şekilde kullanıcılara sunulmuştur. Bu sayede her kullanıcı kategori içerisinde yer alan kendi ilçesini seçebilir ve buradan kendisine en yakın olan sağlık kurumunu seçebilir. Kurum seçiminden sonra hastane randevu alma işlemi ile dilediğiniz kuruma randevu alabilirsiniz.

İstanbul İlçe Sağlık Kurumları

İstanbul Hastane Randevu Almak

İstanbul içerisinde yer alan tüm ilçelerdeki sağlık kurumlarına hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Sağlık alanındaki hızın önemi göz önünde bulundurularak hazırlanan kategorilerde sizlerin en hızlı şekilde yakınındaki sağlık kurumuna ulaşabilmesi için düzenlenmiştir. İstanbul hastaneleri arasında sizin için en doğru hastaneyi bulmak doğru kategorize edilmiş sistemler ile artık çok daha kolay. İstanbul ’da kalabalık nüfus sebebi ile doğru hastaneleri bulmak ve doğru tedavileri almak son derece zor bir hal almıştır. Ancak sağlanan bu sistem üzerinden yakınızda ya da başka ilçelerde bulunan sağlık kurumlarına son derece pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Sağlanan bu kategoriler ile dilediğiniz kurumda, dilediğiniz doktora muayene olmak çok kolay. Kategoriler içerisinde yer alan ilçelerden bulunduğunuz ilçeyi seçin. Burada yer alan hastanelerden sizi ilgilendiren alanı seçebilir ve hastane randevu almak istemi ile başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede randevu işlemi son derece kolay ve pratik bir şekilde tamamlanır. Aynı zamanda Mhrs randevu alma hizmeti ile dilediğiniz doktora randevu alma şansınız bulunmaktadır. Muayene olacağınız doktora kendiniz karar verebilir ve muayene sürecinizin en sağlıklı şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Hemen kategoriler içerisinde bulunduğunuz ilçeyi seçin ve ardından size en yakın sağlık kurumunu bulun. Karışık randevu alma sistemlerinin aksine muayene olmak istediğiniz alanda randevunuzu kolayca alın.İstanbul Tüm Hastaneler

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi

Sağlık Bakanlığından devralınan İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneler Birliği Kartal Dr. Lütfi Kırd..

Özel Doğan Diyaliz Merkezi
Özel Doğan Diyaliz Merkezi

Özel Doğan Diyaliz Merkezi, Doğan Hastanesi bünyesinde hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır. Doğan Diyali..

Bahçelievler Devlet Hastanesi
Bahçelievler Devlet Hastanesi

Odaları maksimum 2 kişilik olan hastanede 10 ameliyathane, genel ve beyin cerrahi birimleri, kardiyo..

Özel Çamlık Hastanesi
Özel Çamlık Hastanesi

30 Mayıs 1992 tarihinde faaliyete geçmiş bulunan hastanemiz, Bakırköy ile İncirli arasında 5000 m²'l..

Bakırköy Özel Sante Onkoloji Merkezi
Bakırköy Özel Sante Onkoloji Merkezi

Sante Onkoloji Merkezleri'nden biri olan Bakırköy/İstanbul'da RADYOTERAPİ planlaması ve tedavileri y..

DentEuropa ADSP
DentEuropa ADSP

1997 yılından bugüne kadar Kurumsal bir Dental Group olma özelliğine kavuşan DentEuropa, günümüz diş..