Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İzmir Sağlık Kurumları

Sağlık yaşamın temelidir. Bu bağlamda sağlık kurumları insan hayatında meydana gelen olumsuz etkileri ortadan kaldırmak amacı ile geliştirilmektedir. Ancak özellikle İzmir gibi yüksek nüfuslu şehirlerde doğru sağlık kurumuna ulaşmak ve doğru tedavilerin alınması son derece zor ve karmaşık bir hal almıştır. Sizde İzmir ’da bulunan tüm sağlık kurumlarını tek bir kategori içerisinde görüntüleyebilir ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz kurumu tercih edebilirsiniz. Sağlık kurumları ilçelere göre düzenlenmiş ve bu şekilde kullanıcılara sunulmuştur. Bu sayede her kullanıcı kategori içerisinde yer alan kendi ilçesini seçebilir ve buradan kendisine en yakın olan sağlık kurumunu seçebilir. Kurum seçiminden sonra hastane randevu alma işlemi ile dilediğiniz kuruma randevu alabilirsiniz.

İzmir İlçe Sağlık Kurumları

İzmir Hastane Randevu Almak

İzmir içerisinde yer alan tüm ilçelerdeki sağlık kurumlarına hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Sağlık alanındaki hızın önemi göz önünde bulundurularak hazırlanan kategorilerde sizlerin en hızlı şekilde yakınındaki sağlık kurumuna ulaşabilmesi için düzenlenmiştir. İzmir hastaneleri arasında sizin için en doğru hastaneyi bulmak doğru kategorize edilmiş sistemler ile artık çok daha kolay. İzmir ’da kalabalık nüfus sebebi ile doğru hastaneleri bulmak ve doğru tedavileri almak son derece zor bir hal almıştır. Ancak sağlanan bu sistem üzerinden yakınızda ya da başka ilçelerde bulunan sağlık kurumlarına son derece pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Sağlanan bu kategoriler ile dilediğiniz kurumda, dilediğiniz doktora muayene olmak çok kolay. Kategoriler içerisinde yer alan ilçelerden bulunduğunuz ilçeyi seçin. Burada yer alan hastanelerden sizi ilgilendiren alanı seçebilir ve hastane randevu almak istemi ile başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede randevu işlemi son derece kolay ve pratik bir şekilde tamamlanır. Aynı zamanda Mhrs randevu alma hizmeti ile dilediğiniz doktora randevu alma şansınız bulunmaktadır. Muayene olacağınız doktora kendiniz karar verebilir ve muayene sürecinizin en sağlıklı şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Hemen kategoriler içerisinde bulunduğunuz ilçeyi seçin ve ardından size en yakın sağlık kurumunu bulun. Karışık randevu alma sistemlerinin aksine muayene olmak istediğiniz alanda randevunuzu kolayca alın.İzmir Tüm Hastaneler

Özel Yaşam Sağlık Tıp Merkezi
Özel Yaşam Sağlık Tıp Merkezi

1987 yılında Menemen Yaşam Sağlık Polikliniği olarak faaliyetine başlayan kurumumuz, 2005 yılından b..

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi

Kurulduğumuz 1993 yılından bugüne oluşturduğumuz hastane zincirleri ile yurdumuzun dört bir yanında ..

Özel Gazikent Tıp Merkezi
Özel Gazikent Tıp Merkezi

1998 yılında Emlak Bankası konutları alt tarafında Gazikent Polikliniği olarak hizmet vermeye başlad..

Özel Kordon Tıp Merkezi
Özel Kordon Tıp Merkezi

Kadın hastalıkları ve doğum dal merkezi 2004 yılında Alsancakta hizmete başladı. İzmirde açılan ilk ..

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi
Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi

Projesi Ege Üniversitesi İnşaat Fakültesi tarafından depreme dayanıklı olarak yenilenmiş hastanemiz,..

Özel Batı Anadolu Central Hospital
Özel Batı Anadolu Central Hospital

Central Hospital Hastanesi Bayraklı'da 09 Eylül 1999'da faaliyetine başlamıştır. 75 yataklı ve tam t..