Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Kastamonu Sağlık Kurumları

Sağlık yaşamın temelidir. Bu bağlamda sağlık kurumları insan hayatında meydana gelen olumsuz etkileri ortadan kaldırmak amacı ile geliştirilmektedir. Ancak özellikle Kastamonu gibi yüksek nüfuslu şehirlerde doğru sağlık kurumuna ulaşmak ve doğru tedavilerin alınması son derece zor ve karmaşık bir hal almıştır. Sizde Kastamonu ’da bulunan tüm sağlık kurumlarını tek bir kategori içerisinde görüntüleyebilir ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz kurumu tercih edebilirsiniz. Sağlık kurumları ilçelere göre düzenlenmiş ve bu şekilde kullanıcılara sunulmuştur. Bu sayede her kullanıcı kategori içerisinde yer alan kendi ilçesini seçebilir ve buradan kendisine en yakın olan sağlık kurumunu seçebilir. Kurum seçiminden sonra hastane randevu alma işlemi ile dilediğiniz kuruma randevu alabilirsiniz.

Kastamonu İlçe Sağlık Kurumları

Kastamonu Hastane Randevu Almak

Kastamonu içerisinde yer alan tüm ilçelerdeki sağlık kurumlarına hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Sağlık alanındaki hızın önemi göz önünde bulundurularak hazırlanan kategorilerde sizlerin en hızlı şekilde yakınındaki sağlık kurumuna ulaşabilmesi için düzenlenmiştir. Kastamonu hastaneleri arasında sizin için en doğru hastaneyi bulmak doğru kategorize edilmiş sistemler ile artık çok daha kolay. Kastamonu ’da kalabalık nüfus sebebi ile doğru hastaneleri bulmak ve doğru tedavileri almak son derece zor bir hal almıştır. Ancak sağlanan bu sistem üzerinden yakınızda ya da başka ilçelerde bulunan sağlık kurumlarına son derece pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Sağlanan bu kategoriler ile dilediğiniz kurumda, dilediğiniz doktora muayene olmak çok kolay. Kategoriler içerisinde yer alan ilçelerden bulunduğunuz ilçeyi seçin. Burada yer alan hastanelerden sizi ilgilendiren alanı seçebilir ve hastane randevu almak istemi ile başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede randevu işlemi son derece kolay ve pratik bir şekilde tamamlanır. Aynı zamanda Mhrs randevu alma hizmeti ile dilediğiniz doktora randevu alma şansınız bulunmaktadır. Muayene olacağınız doktora kendiniz karar verebilir ve muayene sürecinizin en sağlıklı şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Hemen kategoriler içerisinde bulunduğunuz ilçeyi seçin ve ardından size en yakın sağlık kurumunu bulun. Karışık randevu alma sistemlerinin aksine muayene olmak istediğiniz alanda randevunuzu kolayca alın.Kastamonu Tüm Hastaneler

Taşköprü Devlet Hastanesi
Taşköprü Devlet Hastanesi

Hastanemiz 1954 yılında sağlık merkezi olarak açılmıştır. 1960 yılında 50 yataklı hastane olarak 8 p..

Kaş Devlet Hastanesi
Kaş Devlet Hastanesi

2015 yılında açılışı yapılan Kaş Devlet Hastanesi, 15300 m2 arazi üzerine kurulmuştur. Akdeniz’in en..

Daday Devlet Hastanesi
Daday Devlet Hastanesi

1975 yılında Verem Savaş Dispanseri Derneği tarafından inşa edilerek 1988 yılında Verem Savaş Dispan..

Devrekani Devlet Hastanesi
Devrekani Devlet Hastanesi

Ahiçelebi Mahallesi, Şehit Nihat Çendik Cadde'sindeki Hastanemiz 1945 yılında yapılmış olup ana bina..

Azdavay Devlet Hastanesi
Azdavay Devlet Hastanesi

Azdavay Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir...

Tosya Devlet Hastanesi
Tosya Devlet Hastanesi

2011 yılında sağlık bakanlığı sağlıkta dönüşüm projesi kapsamında 1943, 1972 ve 1990 yıllarında yapı..