Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Mersin Sağlık Kurumları

Sağlık yaşamın temelidir. Bu bağlamda sağlık kurumları insan hayatında meydana gelen olumsuz etkileri ortadan kaldırmak amacı ile geliştirilmektedir. Ancak özellikle Mersin gibi yüksek nüfuslu şehirlerde doğru sağlık kurumuna ulaşmak ve doğru tedavilerin alınması son derece zor ve karmaşık bir hal almıştır. Sizde Mersin ’da bulunan tüm sağlık kurumlarını tek bir kategori içerisinde görüntüleyebilir ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz kurumu tercih edebilirsiniz. Sağlık kurumları ilçelere göre düzenlenmiş ve bu şekilde kullanıcılara sunulmuştur. Bu sayede her kullanıcı kategori içerisinde yer alan kendi ilçesini seçebilir ve buradan kendisine en yakın olan sağlık kurumunu seçebilir. Kurum seçiminden sonra hastane randevu alma işlemi ile dilediğiniz kuruma randevu alabilirsiniz.

Mersin İlçe Sağlık Kurumları

Mersin Hastane Randevu Almak

Mersin içerisinde yer alan tüm ilçelerdeki sağlık kurumlarına hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Sağlık alanındaki hızın önemi göz önünde bulundurularak hazırlanan kategorilerde sizlerin en hızlı şekilde yakınındaki sağlık kurumuna ulaşabilmesi için düzenlenmiştir. Mersin hastaneleri arasında sizin için en doğru hastaneyi bulmak doğru kategorize edilmiş sistemler ile artık çok daha kolay. Mersin ’da kalabalık nüfus sebebi ile doğru hastaneleri bulmak ve doğru tedavileri almak son derece zor bir hal almıştır. Ancak sağlanan bu sistem üzerinden yakınızda ya da başka ilçelerde bulunan sağlık kurumlarına son derece pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Sağlanan bu kategoriler ile dilediğiniz kurumda, dilediğiniz doktora muayene olmak çok kolay. Kategoriler içerisinde yer alan ilçelerden bulunduğunuz ilçeyi seçin. Burada yer alan hastanelerden sizi ilgilendiren alanı seçebilir ve hastane randevu almak istemi ile başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede randevu işlemi son derece kolay ve pratik bir şekilde tamamlanır. Aynı zamanda Mhrs randevu alma hizmeti ile dilediğiniz doktora randevu alma şansınız bulunmaktadır. Muayene olacağınız doktora kendiniz karar verebilir ve muayene sürecinizin en sağlıklı şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Hemen kategoriler içerisinde bulunduğunuz ilçeyi seçin ve ardından size en yakın sağlık kurumunu bulun. Karışık randevu alma sistemlerinin aksine muayene olmak istediğiniz alanda randevunuzu kolayca alın.Mersin Tüm Hastaneler

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi
Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi

Merkezimiz, 2006 yılında üç hekim ile İstiklal Caddesindeki (İMC Hastanesi yanı) adresinde hizmet ve..

Aydıncık Devlet Hastanesi
Aydıncık Devlet Hastanesi

Hastanemiz 2002 yılında Mersinin Aydıncık İlçesinde hizmete açılmıştır. Uzun ve zorlu çalışmalar, em..

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi
Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda veril..

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

2007 yılında kendi öz kaynaklarımız ve dünya bankası kredisi ile bölgemizin ilk ve tek kadın doğum d..

Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi

Hızla gelişen sağlık sektöründe yeni bir vizyon anlayışı ile hizmet veren ve Sağlığın Gülen Yüzü olm..

Mersin Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Mersin Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi

Halkımıza hizmet olanaklarını daha iyi, hızlı ve kaliteli bir şekilde ulaştırmak için Kadın Doğum ve..