Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Ordu Sağlık Kurumları

Sağlık yaşamın temelidir. Bu bağlamda sağlık kurumları insan hayatında meydana gelen olumsuz etkileri ortadan kaldırmak amacı ile geliştirilmektedir. Ancak özellikle Ordu gibi yüksek nüfuslu şehirlerde doğru sağlık kurumuna ulaşmak ve doğru tedavilerin alınması son derece zor ve karmaşık bir hal almıştır. Sizde Ordu ’da bulunan tüm sağlık kurumlarını tek bir kategori içerisinde görüntüleyebilir ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz kurumu tercih edebilirsiniz. Sağlık kurumları ilçelere göre düzenlenmiş ve bu şekilde kullanıcılara sunulmuştur. Bu sayede her kullanıcı kategori içerisinde yer alan kendi ilçesini seçebilir ve buradan kendisine en yakın olan sağlık kurumunu seçebilir. Kurum seçiminden sonra hastane randevu alma işlemi ile dilediğiniz kuruma randevu alabilirsiniz.

Ordu İlçe Sağlık Kurumları

Ordu Hastane Randevu Almak

Ordu içerisinde yer alan tüm ilçelerdeki sağlık kurumlarına hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Sağlık alanındaki hızın önemi göz önünde bulundurularak hazırlanan kategorilerde sizlerin en hızlı şekilde yakınındaki sağlık kurumuna ulaşabilmesi için düzenlenmiştir. Ordu hastaneleri arasında sizin için en doğru hastaneyi bulmak doğru kategorize edilmiş sistemler ile artık çok daha kolay. Ordu ’da kalabalık nüfus sebebi ile doğru hastaneleri bulmak ve doğru tedavileri almak son derece zor bir hal almıştır. Ancak sağlanan bu sistem üzerinden yakınızda ya da başka ilçelerde bulunan sağlık kurumlarına son derece pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Sağlanan bu kategoriler ile dilediğiniz kurumda, dilediğiniz doktora muayene olmak çok kolay. Kategoriler içerisinde yer alan ilçelerden bulunduğunuz ilçeyi seçin. Burada yer alan hastanelerden sizi ilgilendiren alanı seçebilir ve hastane randevu almak istemi ile başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede randevu işlemi son derece kolay ve pratik bir şekilde tamamlanır. Aynı zamanda Mhrs randevu alma hizmeti ile dilediğiniz doktora randevu alma şansınız bulunmaktadır. Muayene olacağınız doktora kendiniz karar verebilir ve muayene sürecinizin en sağlıklı şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Hemen kategoriler içerisinde bulunduğunuz ilçeyi seçin ve ardından size en yakın sağlık kurumunu bulun. Karışık randevu alma sistemlerinin aksine muayene olmak istediğiniz alanda randevunuzu kolayca alın.Ordu Tüm Hastaneler

Özel FMC Ordu Diyaliz Merkezi
Özel FMC Ordu Diyaliz Merkezi

20 yatak kapasiteli FMC Ordu Diyaliz Merkezinde hemodiyaliz ve ev hemodiyalizi hizmetleri verilmekte..

Ordu Üniversitesi EAH
Ordu Üniversitesi EAH

Hastane Sosyal Sigortalar Kurumu Ordu Hastanesi olarak ilimizdeki faaliyetine ilk defa 1967 yılında,..

Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi
Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi

31 Aralık 2008 yılından beri faaliyette bulunan Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi; Fatsa-Kumru & Korg..

Ordu Devlet Hastanesi
Ordu Devlet Hastanesi

Ordu Devlet Hastanesi, 1987 yılında şu anda hizmet vermekte olduğu, daha öncesinde Göğüs Hastalıklar..

Özel Medical Park Ordu Hastanesi
Özel Medical Park Ordu Hastanesi

Medical Park Ordu Hastanesi bünyesinde; en son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış 19'u Genel Yoğu..

Korgan Devlet Hastanesi
Korgan Devlet Hastanesi

Hastane ve hastaneye ait lojmanın yapılması için 3200m2 arsa dernek tarafından temin edilmiş ve bodr..